Pałac w Sieniawie

Hotel w Pałacu Sieniawa – Luksus w szlacheckim wydaniu

Luksusowy hotel w Pałacu sieniawskim pozwala gościom doświadczyć unikalnych wrażeń zamieszkania w apartamentach, w których w przeszłości przebywali księżne i książęta, carowie, artyści i najwybitniejsze osobistości w polskiej historii – jak Tadeusz Kościuszko, Julian Ursyn Niemcewicz czy Juliusz Kossak. Luksusowe wnętrza utrzymane są w klasycznym, zabytkowym stylu, wiernie oddającym klimat ówczesnych czasów – niewiele w Polsce miejsc, które pozwalają na wyjątkową podróż w czasie prosto do epoki świetności magnaterii.

Pięćdziesiąt dziewięć apartamentów i pokoi hotelowych ulokowano w Pałacu Głównym oraz pawilonach na terenie malowniczego, 30-hektarowego ogrodu – jednocześnie na terenie kompleksu hotelowego może przebywać do 135 gości. Urządzone w zabytkowym stylu, przestronne kwatery pozwalają odwiedzającym na komfortowy wypoczynek pośród ciszy i zieleni – z dużych, zabytkowych okien rozpościera się widok na urokliwy park. Każdy pokój charakteryzuje indywidualny wystrój, inspirowany dawnymi wnętrzami magnackiego dworu. Mając na uwadze wygodę gości, wszystkie pokoi wyposażono w galanterię hotelową, komfortową wannę lub prysznic, szybkie wifi, telefon oraz telewizor.

Udostępnione odwiedzającym kwatery to jedno- i dwuosobowe pokoje oraz luksusowe, okazałe apartamenty. Ciekawą alternatywą dla rodzin jest możliwość zamieszkania w Domku Rodzinnym – samodzielny budynek dysponujący 2 dwuosobowymi pokojami oraz przestronną, w pełni wyposażoną kuchnią jest idealnym rozwiązaniem dla rodzin podróżujących z dziećmi.

Luksusowe apartamenty ulokowane są na pierwszym piętrze głównego Pałacu – ogromne, elegancko wyposażone wnętrza odzwierciedlają bogato umeblowane, magnackie sypialnie, w których nie wstydziłby się spać sam car. Apartamenty składają się z trzech pomieszczeń: okazałego salonu, wyposażonego w komfortowy zestaw mebli wypoczynkowych, sypialni z wygodnym łożem małżeńskim oraz łazienki z dużą wanną z funkcją hydromasażu.

Mniejsze, pokoje ekonomiczne, estetyką wystroju i komfortem nie odbiegają od apartamentów. Każdy z nich umeblowano i wystylizowano w niepowtarzalny sposób, wykorzystując meble z rattanu i naturalnego drewna.

W hotelu znajduje się sześć sal konferencyjnych, umożliwiających organizację spotkań biznesowych, kulturalnych, wesel czy bankietów. Największa sala Cesarska jest w stanie pomieścić do 200 osób, najmniejsza – Gabinet Aleksandra I – przeznaczona jest na dwudziestoosobowej grupy. W Sali Churchilla goście mogą zrelaksować się podczas gry w bilard, szachy – dla udostępniono również dobrze wyposażony barek i ciekawą kolekcję cygar. Kompleks pałacowy otoczony jest ogrodami w stylu włoskim i angielskim. To idealne miejsca na spacery i wypoczynek na świeżym powietrzu. Goście mogą wypożyczyć rowery, kije do nordic walkingu lub narty biegowe. Dla miłośników sportu na terenie parku otwarto dwa korty tenisowe a nawierzchnią tartanową i halogenowym oświetleniem.

W budynku Oficyny Dworskiej znajduje się winiarnia oraz restauracja, w której gościom serwowane są śniadania w formie bufetu szwedzkiego. Smakosze lokalnej kuchni i staropolskich specjałów bez wątpienia zainteresują się ofertą obiadową.

Pałac w Sieniawie to wyjątkowe miejsce, chętnie wybierane przez rodziny z dziećmi i biznesmenów. Wizyta w hotelu na długo pozostanie w pamięci odwiedzających, przywodząc na myśl niezwykłe wspomnienia wypoczynku w luksusowych, zabytkowych wnętrzach.